מענקי מדינה

חברה מובילה המתמחה בתחום
הטבות מיסוי, מענקי ותמריצי מדינה

מענקי המדינה ניתנים לעסקים בענפי המשק השונים!

החברה בעלת ניסיון של שנים רבות בעבודה מול משרד הכלכלה ורשות המיסים.

אלון פורז - תמונת פרופיל

חברת מענקי מדינה בע"מ הוקמה על בסיס מיזוג פעילויות עם חברת "ש.ר. תעשיות מתוחכמות" בניהולו של מר רפי שלזינגר הפועלת בתחום כבר מעל ל-30 שנה.

לקוחות החברה נהנים מטיפול מקצועי מקיף ברמה הגבוהה ביותר לקבלת הטבות, מענקי מדינה והלוואות בערבות מדינה, טיפול המשולב עם ייעוץ וליווי בתחומי המיסוי, החשבונאות וייעוץ כלכלי באופן המביא ליצירת התשואה המקסימלית עבור הלקוח.

אלון פורז – מנכ"ל החברה והבעלים הינו משפטן ורו"ח מנוסה ששימש בעברו כמפקח במס הכנסה ועסק בתחום המיסוי למפעלים גדולים, חברות היי טק וקבלני בניין. בנוסף הוא אף שימש כמרצה למימון וחשבונאות.

לצידו של רו"ח פורז פועל צוות מומחים אשר להם ניסיון והיכרות רבת שנים עם הגורמים הרלוונטיים במשרד הכלכלה, המדען הראשי מרכז השקעות והאחראים על הקרנות בערבות המדינה. נסיונם ומעורבותם של מומחי החברה מאפשר להם לפעול באופן מיטבי עבור לקוחות החברה ובנוסף ברשותם מידע עדכני על קרנות והטבות חדשות ועל עדכונים בהטבות קיימות.

לחברה ניסיון והיכרות בעבודה מול מס הכנסה דבר הנדרש בביצוע הטבות בהשקעות הון  ובין השאר בתחום האישורים המקדמיים מרשות המיסים ( Pre ruling ) שהינו תחום התמחות ייחודי של החברה הנובע ממשרד רו"ח פורז הפועל לצד חברת מענקי מדינה ומאפשר מיקסום הצלחה בהטבות הניתנות מרשות המיסים. 

צוות מומחי החברה מעניק שירות מהיר בהכנת בקשות ומלווה את הלקוח בתהליך העבודה מול הגורמים השונים עד לקבלת תשובה מהגוף המטפל בהטבה. לקוחות החברה נהנים מאחוז הצלחה גבוה הרבה מעל למקובל בקבלת הטבות מדינה הנובע בין השאר מכך שכל בקשה להטבה או הלוואה, נבדקת על ידי רו"ח ומוגשת רק לאחר שמומחי החברה ביצעו את כל הדרוש על מנת למקסם את סיכויי הצלחתה.

לחברה אחוז גדול של לקוחות חוזרים המבצעים דרכה לאורך השנים מגוון של הטבות והלוואות המותאמות להם בכל זמן נתון.